منتخبين المپياد غير متمركز سال 1396 - قطب 5

رديف

نام

نام خانوادگي

رشته

دانشگاه

1

فاطمه

ذكريا

زبان و ادبيات فارسي

دانشگاه اراك

2

الهام

وطن خواهان اصفهاني

زبان و ادبيات فارسي

دانشگاه اصفهان

3

احلام

مقدم

زبان و ادبيات فارسي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

4

احسان

نوري

زبان و ادبيات فارسي

دانشگاه اصفهان

5

اكرم

خان آبادي

زبان و ادبيات فارسي

دانشگاه اراك

6

علي

سياحي

الهيات و معارف اسلامي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

7

ليلي

الهامي پور

الهيات و معارف اسلامي

دانشگاه اصفهان

8

فرزانه

بصيري اصفهاني

الهيات و معارف اسلامي

موسسات غيرانتفاعي استان اصفهان

9

زهرا

آتشكار

الهيات و معارف اسلامي

دانشگاه اصفهان

10

هنا

خضيري نيسي

الهيات و معارف اسلامي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

11

نگار

باقري

علوم اقتصادي

دانشگاه اصفهان

12

مصباح

مشايخي

علوم اقتصادي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

13

الهه السادات

پورطباطبايي تفتي

علوم اقتصادي

دانشگاه اصفهان

14

مهتاب

مرادزاده

علوم اقتصادي

دانشگاه اصفهان

15

مهرناز

گوهري

علوم تربيتي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

16

حكيمه خاتون

نوري امامزاده

علوم تربيتي

دانشگاه اصفهان

17

مهرنوش

حسين زاده

علوم تربيتي

دانشگاه اصفهان

18

ليلا

برهاني

علوم تربيتي

دانشگاه اصفهان

19

مريم

مرداني

علوم تربيتي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

20

ميلاد

كيان پوريان نژاد

حقوق

دانشگاه شهيد چمران اهواز

21

سعيد

نصر اصفهاني

حقوق

دانشگاه اصفهان

22

ابراهيم

عرب پور

حقوق

دانشگاه شهركرد

23

سودابه

رفيعي

حقوق

دانشگاه هاي پيام نور استان اصفهان

24

عباس

مرادي

حقوق

دانشگاه شهيد چمران اهواز

25

محمد حسن

ملكي دليگاني

شيمي

دانشگاه صنعتي اصفهان

26

فروغ

خورشيدي

شيمي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

27

مجيد

بهپور

شيمي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

28

سيد محمد

حسيني احمد فداله

شيمي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

29

بهنام

ذبيحي

شيمي

دانشگاه اصفهان

30

مهدي

ميرزاوند

فيزيك

دانشگاه صنعتي اصفهان

31

ساجده

باهنر

زيست شناسي

دانشگاه اصفهان

32

ساحل

رحيمي

زيست شناسي

دانشگاه اصفهان

33

يوسف

الهائي

زيست شناسي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

34

زينب

محمدي قهدريجاني

آمار

دانشگاه كاشان

35

محسن

قدرتي

رياضي

دانشگاه صنعتي اصفهان

36

حسين

شكوهي زاده

رياضي

دانشگاه صنعتي اصفهان

37

پريسا

اختريان

رياضي

دانشگاه اصفهان

38

پريسا

ابراهيميان

رياضي

دانشگاه اصفهان

39

مسعود

كارگران

مهندسي برق

دانشگاه اصفهان

40

حسين

عبداللهي دم ابي

مهندسي برق

دانشگاه اصفهان

41

حسين

شفيعي

مهندسي برق

دانشگاه اصفهان

42

علي

مرادي

مهندسي شيمي

دانشگاه صنعت نفت

43

الهام

جبار زارع

مهندسي شيمي

دانشگاه اصفهان

44

محمد

مرادي

مهندسي شيمي

دانشگاه صنعت نفت

45

محسن

عابدي

مهندسي شيمي

دانشگاه صنعت نفت

46

عليرضا

مؤذني

مهندسي شيمي

دانشگاه صنعتي اصفهان

47

دانيال

اميني

مهندسي عمران

دانشگاه صنعتي اصفهان

48

رضا

يزداني

مهندسي عمران

دانشگاه اصفهان

49

دياكو

عباسي

مهندسي عمران

دانشگاه صنعتي اصفهان

50

عليرضا

صديقي

مهندسي عمران

دانشگاه صنعتي اصفهان

51

نسترن

موحدي

مهندسي عمران

دانشگاه اصفهان

52

سيدمحمد

ميرمعصومي كرمي

مهندسي مكانيك

دانشگاه فني و مهندسي گلپايگان

53

مهران

جواني

مهندسي مكانيك

دانشگاه شهركرد

54

سيد مصطفي

حسيني

مهندسي مكانيك

دانشگاه صنعتي اصفهان

55

محمد مهدي

شمس

مهندسي مكانيك

دانشگاه اصفهان

56

رضا

شكيبا نژاد

مهندسي مكانيك

دانشگاه شهيد چمران اهواز

57

الهه

آقاصالحه

مهندسي كامپيوتر

دانشگاه اراك

58

نجوا

حفيظي

مهندسي كامپيوتر

موسسات غيرانتفاعي استان اصفهان

59

مهشيد

هاشمي

مهندسي كامپيوتر

دانشگاه اصفهان

60

مرتضي

عيدي پور

مهندسي كامپيوتر

دانشگاه شهيد چمران اهواز

61

نرجس

خيامي شاد

مهندسي كامپيوتر

دانشگاه كاشان

62

فرانك

خان احمدي

مهندسي كشاورزي (زراعت و اصلاح نباتات)

دانشگاه صنعتي اصفهان

63

علي

رباني

مهندسي كشاورزي (زراعت و اصلاح نباتات)

دانشگاه صنعتي اصفهان

64

مهناز

عاقبابايي

مهندسي كشاورزي (زراعت و اصلاح نباتات)

دانشگاه كشاورزي و منابع طبيعي رامين

65

آمنه

پاكرايي

مهندسي كشاورزي (زراعت و اصلاح نباتات)

دانشگاه شهيد چمران اهواز

66

مژده

جهانگير

مهندسي كشاورزي (زراعت و اصلاح نباتات)

دانشگاه شهيد چمران اهواز

67

فاطمه

قاسمي

علوم جغرافيا

دانشگاه اصفهان

68

مرضيه

مقصوديان

علوم جغرافيا

دانشگاه شهيد چمران اهواز

69

اميد

سعيدي

علوم جغرافيا

دانشگاه شهيد چمران اهواز

70

ماجده

عبيات

علوم جغرافيا

دانشگاه شهيد چمران اهواز

71

وحيد

شاكري

علوم جغرافيا

دانشگاه شهيد چمران اهواز

72

سيما

ناقه

علوم زمين

دانشگاه اصفهان

73

عباس

مراونه

علوم زمين

دانشگاه شهيد چمران اهواز

74

راضيه

كريميان

علوم زمين

دانشگاه شهيد چمران اهواز

75

سيد يوسف

موسوي

علوم زمين

دانشگاه شهيد چمران اهواز

76

پيمان

اسكندرنيا

علوم زمين

دانشگاه شهيد چمران اهواز

77

مصطفي

بيت سوده

مهندسي مواد و متالورژي

دانشگاه شهيد چمران اهواز

78

رضا

گلي فخبي

مهندسي مواد و متالورژي

دانشگاه صنعتي اصفهان

79

حسن

جيريايي شراهي

مهندسي مواد و متالورژي

دانشگاه اراك

80

عليرضا

بنده خدا

مهندسي مواد و متالورژي

دانشگاه صنعتي اصفهان

81

مرضيه

ابراهيمي

مهندسي مواد و متالورژي

دانشگاه صنعتي اصفهان


مركز المپياد علمي دانشجويي     96/3/23