منتخبين المپياد غير متمركز سال 1396 - قطب 8

رديف

نام

نام خانوادگي

دانشگاه كارشناسي

رشته

1

رويا

مرادي

رازي كرمانشاه

زبان و ادبيات فارسي

2

نگين

گنجي

كردستان

زبان و ادبيات فارسي

3

سيده بشري

حسيني

كردستان

زبان و ادبيات فارسي

4

زهرا

سپهوند

لرستان

زبان و ادبيات فارسي

5

فاطمه

صفي زاده

كردستان

زبان و ادبيات فارسي

6

علي

عبدالملكي

رازي كرمانشاه

جغرافيا

7

آرمان

جاهدي

كردستان

جغرافيا

8

وحيد

معظمي

كردستان

جغرافيا

9

كبري

سلطاني

رازي كرمانشاه

جغرافيا

10

مهران

تبد

كردستان

جغرافيا

11

اميد

مرادي

رازي كرمانشاه

اقتصاد

12

مريم

محمدي

رازي كرمانشاه

اقتصاد

13

محمدرضا

مومني

علوم و معارف قرآن كريم

الهيات و معارف اسلامي

14

حسنا

شاهسواري

علوم قرآني ملاير

الهيات و معارف اسلامي

15

محدثه

سادات موسوي

علوم قرآني ملاير

الهيات و معارف اسلامي

16

زهرا

طاقتي احسن

علوم قرآني ملاير

الهيات و معارف اسلامي

17

سبا

دارابي

سيدجمال الدين اسدآبادي

علوم تربيتي

18

روژين

رحيمي

كردستان

علوم تربيتي

19

زهرا

انصاري اختر

سيدجمال الدين اسدآبادي

علوم تربيتي

20

سعيد

عبدالملكي

كردستان

علوم تربيتي

21

شبنم

وفايي

سيدجمال الدين اسدآبادي

علوم تربيتي

22

سحر

مرادي جهانگير

سيدجمال الدين اسدآبادي

علوم تربيتي

23

سهيل

كوكبي احسن

بوعلي سينا

حقوق

24

يادگار

بدمه

كردستان

حقوق

25

احمد

باقرزاده

كردستان

حقوق

26

رضا

زالي

لرستان

حقوق

27

مهسا

خاني پور

بوعلي سينا

حقوق

28

راضيه

بهرامي

بوعلي سينا

حقوق

29

سميه

رحمان نسب

كردستان

زمين شناسي

30

ميلاد

مرادي

كردستان

زمين شناسي

31

ميلاد

عزتي

رازي كرمانشاه

شيمي

32

حسن

سپهر منصوري

بوعلي سينا

شيمي

33

نجمه

طريقي تابش

بوعلي سينا

فيزيك

34

محمد

عيني كمشوري

كردستان

زيست شناسي

35

پريسا

ويسكرمي

لرستان

زيست شناسي

36

نيلوفر

بيرانوند

لرستان

زيست شناسي

37

زهرا

قزلباش

كردستان

زيست شناسي

38

علي

تفضلي

كردستان

زيست شناسي

39

غفور

يار احمدي

كردستان

زيست شناسي

40

فاطمه

اميري

بوعلي سينا

آمار

 41  رضا چراغي رازي كرمانشاه آمار

42

حانيه

غروري

بوعلي سينا

رياضي

43

آرش

صحرائي

كردستان

رياضي

44

مهران

بخشي

صنعتي همدان

مهندسي برق

45

يزدان

حشمتي

صنعتي كرمانشاه

مهندسي برق

46

اسعد

سليمي

كردستان

مهندسي برق

47

طه

حيدري

صنعتي كرمانشاه

مهندسي برق

48

بشير

فعله گري

رازي كرمانشاه

مهندسي برق

49

محمد

عسگري

صنعتي همدان

مهندسي شيمي

50

حسين

حيدري

صنعتي همدان

مهندسي شيمي

51

علي

حسين زاده

رازي كرمانشاه

مهندسي شيمي

52

سعيد

حيدري دوست

كردستان

مهندسي شيمي

53

شكوفه

سرو عظيمي

بوعلي سينا

مهندسي عمران

54

مجيد

ناصري

بوعلي سينا

مهندسي عمران

55

سينا

قادري

كردستان

مهندسي عمران

56

حسام

سلماني تهراني

لرستان

مهندسي عمران

57

ساسان

ملكي

كردستان

مهند سي مكانيك

58

حامد

مرادي

رازي كرمانشاه

مهند سي مكانيك

59

اميد

محمدي

رازي كرمانشاه

مهند سي مكانيك

60

كيومرث

احمدي

بوعلي سينا

مهندسي مواد و متالورزي

61

علي

محمدپور

صنعتي همدان

مهندسي كامپيوتر

62

محمدمهدي

حيدري

رازي كرمانشاه

مهندسي كامپيوتر

63

محمد

مشايخ

سيدجمال الدين اسدآبادي

مهندسي كامپيوتر

64

مهرناز

بهرامي

بوعلي سينا

مهندسي كامپيوتر

65

علي

كريمي

بوعلي سينا

مهندسي كامپيوتر

66

علي

مرادي

بوعلي سينا

مهندسي كامپيوتر

67  سحر اميري رازي كرمانشاه كشاورزي
68  سيده زهره حيدري توتشامي رازي كرمانشاه كشاورزي
 69  حديث قبادي باباني رازي كرمانشاه كشاورزي
70 ديبا اكبري جعفرآبادي رازي كرمانشاه كشاورزي

    96/3/20